Program

Posted by
2019-08-25
  • AFC Bournemouth-Manchester City

    2019-08-25 @ 15:00 - 17:00

  • RB Leipzig-Eintracht Frankfurt

    2019-08-25 @ 15:30 - 17:30

  • Mallorca-Real Sociedad

    2019-08-25 @ 17:00 - 19:00

  • Deportivo Alavés-Espanyol

    2019-08-25 @ 17:00 - 19:00

  • Tottenham Hotspur-Newcastle United

    2019-08-25 @ 17:30 - 19:30

  • Wolverhampton Wanderers-Burnley

    2019-08-25 @ 17:30 - 19:30

  • Hertha BSC-Wolfsburg

    2019-08-25 @ 18:00 - 20:00

  • Udinese-AC Milan

    2019-08-25 @ 18:00 - 20:00

  • Puskás Akadémia FC-Ferencváros

    2019-08-25 @ 18:00 - 20:00

  • Telekom Veszprém - Balaktonfüredi KSE, férfi kézilabda NB I

    2019-08-25 @ 18:00 - 20:00

  • Leganes-Atletico Madrid

    2019-08-25 @ 19:00 - 21:00

  • Torino-Sassuolo

    2019-08-25 @ 20:45 - 22:45

  • Sampdoria-Lazio

    2019-08-25 @ 20:45 - 22:45

  • SPAL-Atalanta

    2019-08-25 @ 20:45 - 22:45

  • Hellas Verona-Bologna

    2019-08-25 @ 20:45 - 22:45

  • AS Roma-Genoa

    2019-08-25 @ 20:45 - 22:45

  • Cagliari-Brescia

    2019-08-25 @ 20:45 - 22:45

  • FC Barcelona-Real Betis

    2019-08-25 @ 21:00 - 23:00

2019-08-26
  • Internazionale-Lecce

    2019-08-26 @ 20:45 - 22:45

2019-08-27
  • Telekom Veszprém - Eger SZSE, férfi kézilabda NB I

    2019-08-27 @ 18:00 - 20:00

  • Rosenborg-Dinamo Zagreb

    2019-08-27 @ 21:00 - 23:00

  • Crvena zvezda-Young Boys

    2019-08-27 @ 21:00 - 23:00

  • Krasznodar-Olimpiakosz

    2019-08-27 @ 21:00 - 23:00

2019-08-28
  • Slavia Praha-CFR Cluj

    2019-08-28 @ 21:00 - 23:00

  • Club Brugge-LASK

    2019-08-28 @ 21:00 - 23:00

  • Ajax Amsterdam-APOEL

    2019-08-28 @ 21:00 - 23:00

2019-08-29
  • Szent István SE - DVSC, női kézilabda NB I

    2019-08-29 @ 18:00 - 20:00

  • Ferencvárosi TC-FK Suduva, EL-selejtező

    2019-08-29 @ 20:00 - 22:00

2019-08-30
  • Kisvárda - Szombathelyi KKA, női kézilabda NB I

    2019-08-30 @ 18:00 - 20:00

  • Alba FKC - Mosonmagyaróvár, női kézilabda NB I

    2019-08-30 @ 18:30 - 20:30

  • Sevilla-Celta de Vigo

    2019-08-30 @ 20:00 - 22:00

  • Borussia Mönchengladbach-RB Leipzig

    2019-08-30 @ 20:30 - 22:30

  • Boogna-SPAL

    2019-08-30 @ 20:45 - 22:45

  • Athletic Bilbao-Real Sociedad

    2019-08-30 @ 22:00 - 00:00

2019-08-31
  • Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • B.Braun Gyöngyös - Orosházi FKSE, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • Békéscsabai ENKSE - DKKA, női kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • MOL-Pick Szeged - Csurgói KK, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • Telekom Veszprém - Váci KSE, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • Váci NKSE - MTK Budapest, női kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • FTC-HungaroControl - Sport36-Komló, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • Budakalász - Balatonfüredi KSE, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria, női kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00

  • Eger SZSE - Grundfos Tatabánya KC, férfi kézilabda NB I

    2019-08-31 @ 18:00 - 20:00