Program

Posted by
2018-02-24
  • Celta de Vigo-Eibar

    2018-02-24 @ 13:00 - 15:00

  • Leicester City-Stoke City

    2018-02-24 @ 13:30 - 15:30

  • Bayern München-Hertha BSC

    2018-02-24 @ 15:30 - 17:30

  • Hoffenheim-Freiburg

    2018-02-24 @ 15:30 - 17:30

  • Hannover 96-Borussia Mönchengladbach

    2018-02-24 @ 15:30 - 17:30

  • VfB Stuttgart-Eintracht Frankfurt

    2018-02-24 @ 15:30 - 17:30

  • Szolnoki Dózsa – RacioNet-Honvéd, férfi vízilabda ob I

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • BEAC Újbuda - CMB CARGO UNI Győr, női kosárlabda NB I

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • AFC Bournemouth-Newcastle United

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • Brighton & Hove Albion-Swansea City

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • Burnley-Southampton

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • Liverpool-West Ham United

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • West Bromwich Albion-Huddersfield Town

    2018-02-24 @ 16:00 - 18:00

  • Real Madrid-Deportivo Alavés

    2018-02-24 @ 16:15 - 18:15

  • Videoton FC-Vasas FC

    2018-02-24 @ 17:00 - 19:00

  • Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC

    2018-02-24 @ 17:00 - 19:00

  • Debreceni VSC-Balmazújváros

    2018-02-24 @ 17:00 - 19:00

  • Paksi FC-Diósgyőri VTK

    2018-02-24 @ 17:00 - 19:00

  • Újpest FC-Szombathelyi Haladás

    2018-02-24 @ 17:00 - 19:00

  • Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE - GVM Europe-Vác, női kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 17:00 - 19:00

  • MOL-Pick Szeged - HC Zagreb, férfi kézilabda BL

    2018-02-24 @ 17:30 - 19:30

  • ÉRD - Vasas SC, női kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • DKKA - EUbility Group-Békéscsaba, női kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Siófok KTC KFT - DVSC-TVP, női kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Sport36-Komló - Váci KSE, férfi kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Balatonfüredi KSE - B.Braun Gyöngyös, férfi kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • CYEB Budakalász - Csurgói KK, férfi kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Dabas KC VSE - Grundfos Tatabánya KC, férfi kézilabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Atomerőmű KSC Szekszárd-Vasas Akadémia, női kosárlabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • MTK-Budapest - PINKK-Pécsi 424, női kosárlabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • PEAC-Pécs - Sopron Basket, női kosárlabda NB I

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Bologna-Genoa

    2018-02-24 @ 18:00 - 20:00

  • Watford-Everton

    2018-02-24 @ 18:30 - 20:30

  • Werder Bremen-Hamburger SV

    2018-02-24 @ 18:30 - 20:30

  • Leganés-Las Palmas

    2018-02-24 @ 18:30 - 20:30

  • A-Híd OSC-Újbuda – BVSC-Zugló, férfi vízilabda ob I

    2018-02-24 @ 19:00 - 21:00

  • Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE Női Kosárlabda Klub, női kosárlabda NB I

    2018-02-24 @ 19:15 - 21:15

  • Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd

    2018-02-24 @ 19:30 - 21:30

  • Internazionale-Benevento

    2018-02-24 @ 20:45 - 22:45

  • FC Barcelona-Girona

    2018-02-24 @ 20:45 - 22:45

2018-02-25
  • Villarrea-Getafe

    2018-02-25 @ 12:00 - 14:00

  • Crotone-SPAL

    2018-02-25 @ 12:30 - 14:30

  • Crystal Palace-Tottenham Hotspur

    2018-02-25 @ 13:00 - 15:00

  • Dorog-Budaörs, NB II

    2018-02-25 @ 14:00 - 16:00

  • Soroksár-Budafok, NB II

    2018-02-25 @ 14:00 - 16:00

  • Kazincbarcika-Szolnoki MÁV FC, NB II

    2018-02-25 @ 14:00 - 16:00

  • Soproni VSE-Cegléd, NB II

    2018-02-25 @ 14:00 - 16:00

  • Szeged 2011-Vác, NB II

    2018-02-25 @ 14:00 - 16:00

  • Mosonmagyaróvár-Csákvár, NB II

    2018-02-25 @ 14:00 - 16:00

  • Feyenoord Rotterdam-PSV Eindhoven

    2018-02-25 @ 14:30 - 16:30

  • MTK Budapest-Békéscsaba, NB II

    2018-02-25 @ 15:00 - 17:00

  • Fiorentina-Chievo Verona

    2018-02-25 @ 15:00 - 17:00

  • Sassuolo-Lazio

    2018-02-25 @ 15:00 - 17:00

  • Hellas Verona-Torino

    2018-02-25 @ 15:00 - 17:00

  • Sampdoria-Udinese

    2018-02-25 @ 15:00 - 17:00

  • Manchester United-Chelsea

    2018-02-25 @ 15:05 - 17:05

  • Bayer Leverkusen-Schalke 04

    2018-02-25 @ 15:30 - 17:30

  • Athetic Bilbao-Málaga

    2018-02-25 @ 16:15 - 18:15

  • SG Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém, férfi kézilabda BL

    2018-02-25 @ 17:00 - 19:00

  • FTC-PQS Waterpolo – PannErgy-Miskolci VC, férfi vízilabda ob I

    2018-02-25 @ 17:00 - 19:00

  • ETO FC Győr-BFC Siófok, NB II

    2018-02-25 @ 17:00 - 19:00

  • ZTE FC-Kisvárda, NB II

    2018-02-25 @ 17:00 - 19:00

  • Nyíregyháza Spartacus-Gyirmót, NB II

    2018-02-25 @ 17:00 - 19:00

  • Juventus-Atalanta

    2018-02-25 @ 18:00 - 20:00

  • RB Leipzig-1. FC Köln

    2018-02-25 @ 18:00 - 20:00

  • Valencia-Real Sociedad

    2018-02-25 @ 18:30 - 20:30

  • Sevilla-Atlético Madrid

    2018-02-25 @ 20:45 - 22:45

  • AS Roma-AC Milan

    2018-02-25 @ 20:45 - 22:45

  • Paris Saint-Germain - Olympique Marseille

    2018-02-25 @ 21:00 - 23:00

2018-02-26
  • ZF-Eger – Debreceni VSE, férfi vízilabda ob I

    2018-02-26 @ 20:00 - 22:00

  • Borussia Dortmund-Augsburg

    2018-02-26 @ 20:30 - 22:30

  • Cagliari-Napoli

    2018-02-26 @ 20:45 - 22:45

  • Levante-Real Betis

    2018-02-26 @ 21:00 - 23:00

2018-02-27
  • Eger SBS Eszterházy - Telekom Veszprém, férfi kézilabda NB I

    2018-02-27 @ 18:00 - 20:00

  • MOL-Pick Szeged - Sport36-Komló, férfi kézilabda NB I

    2018-02-27 @ 18:00 - 20:00

  • Espanyol-Real Madrid

    2018-02-27 @ 20:00 - 22:00

  • Swansea City-Sheffield Wednesday, FA Kupa

    2018-02-27 @ 20:45 - 22:45

  • Girona-Celta de Vigo

    2018-02-27 @ 21:30 - 23:30

2018-02-28
  • Juventus-Atalanta

    2018-02-28 @ 17:30 - 19:30

  • Getafe-Deportivo La Coruna

    2018-02-28 @ 19:30 - 21:30

  • Athletic Bilbao-Valencia

    2018-02-28 @ 19:30 - 21:30

  • Málaga-Sevilla

    2018-02-28 @ 19:30 - 21:30

  • Lazio-AC Milan

    2018-02-28 @ 20:45 - 22:45

  • Tottenham Hotspur-Rochdale, FA Kupa

    2018-02-28 @ 21:05 - 23:05

  • Atlético Madrid-Leganés

    2018-02-28 @ 21:30 - 23:30

  • Eibar-Villarreal

    2018-02-28 @ 21:30 - 23:30

2018-03-01
  • Real Betis-Real Sociedad

    2018-03-01 @ 19:30 - 21:30

  • Arsenal-Manchester City

    2018-03-01 @ 20:45 - 22:45

  • Las Palmas-FC Barcelona

    2018-03-01 @ 21:00 - 23:00

  • Deportivo Alavés-Levante

    2018-03-01 @ 21:30 - 23:30

2018-03-02
  • Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen

    2018-03-02 @ 20:30 - 22:30