Program

Posted by
2017-10-21
  • Levante-Getafe

    2017-10-21 @ 13:00 - 15:00

  • MOL-Pick Szeged — Telekom Veszprém, férfi kézilabda NB I

    2017-10-21 @ 13:30 - 15:30

  • Chelsea-Watford

    2017-10-21 @ 13:30 - 15:30

  • Kisvárda-Dorogi FC, NB II

    2017-10-21 @ 14:30 - 16:30

  • Paksi FC-Mezőkövesd

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Ferencvárosi TC-UTE

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Videoton FC-Puskás Akadémia

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Vasas FC-Balmazujváros

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Debreceni VSC-Haladás

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • RB Leipzig-VfB Stuttgart

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Borussia Mönchengladbach-Bayer Leverkusen

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Augsburg-Hannover 96

    2017-10-21 @ 15:30 - 17:30

  • Kaposvári VK — Szolnoki Dózsa, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Tatabánya — PannErgy-Miskolci VLC, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Huddersfield Town-Manchester United

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Manchester City-Burnley

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Newcastle United-Crystal Palace

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Stoke City-AFC Bournemouth

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Swansea City-Leicester City

    2017-10-21 @ 16:00 - 18:00

  • Real Betis-Deportivo Alavés

    2017-10-21 @ 16:15 - 18:15

  • Rosztov-Don — Györi Audi ETO KC, női kézilabda BL (Sport1)

    2017-10-21 @ 17:00 - 19:00

  • Balaltonfüredi KSE — Váci KSE, férfi kézilabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Sport36-Komló — Eger SBS, férfi kézilabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Dabas KC VSE — Csurgói KK, férfi kézilabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • CYEB Budakalász — Orosházi FKSE, férfi kézilabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • AVUS — VasasPlaket, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Metalcom Szentes — Contitech Szeged, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • F1, USA GP, FP3

    2017-10-21 @ 18:00 - 19:00

  • Egis Körmend - Falco KC Szombathely, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • MAFC - DEAC, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Pécsi VSK - Alba Fehérvár, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Sopron KC - Kaposvári KK, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Szolnoki Olaj KK - Atomerőmű SE, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Vasas Akadémia - MTK-Budapest, női kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Sampdoria-Crotone

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Váci NKSE-Buxtehuder SV, női kézilabda EHF Kupa, selejtező (Sport1)

    2017-10-21 @ 18:00 - 20:00

  • Southampton-West Bromwich Albion

    2017-10-21 @ 18:30 - 20:30

  • Hamburger SV-Bayern München

    2017-10-21 @ 18:30 - 20:30

  • Valencia-Sevilla

    2017-10-21 @ 18:30 - 20:30

  • Racionet Honvéd — ZF-Eger, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 19:00 - 21:00

  • PVSK-Mecsek Füszért — A-Híd OSC Újbuda, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 19:00 - 21:00

  • Debrecen — FTC-PQS Waterpolo, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 19:30 - 21:30

  • UVSE — BVSC-Zugló, férfi vízilabda ob I

    2017-10-21 @ 20:00 - 22:00

  • PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent DVTK Miskolc, női kosárlabda NB I

    2017-10-21 @ 20:00 - 22:00

  • Napoli-Internazionale

    2017-10-21 @ 20:45 - 22:45

  • FC Barcelona-Málaga

    2017-10-21 @ 20:45 - 22:45

  • F1, USA GP, QP

    2017-10-21 @ 23:00 - 00:00

2017-10-22
  • Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguin, NHL (Spíler TV)

    2017-10-22 @ 01:05 - 04:05

  • Villarreal-Las Palmas

    2017-10-22 @ 12:00 - 14:00

  • Chievo Verona-Hellas Verona

    2017-10-22 @ 12:30 - 14:30

  • 1. FC Köln-Werder Bremen

    2017-10-22 @ 13:30 - 15:30

  • Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria, női kézi BL (Sport1)

    2017-10-22 @ 14:00 - 16:00

  • Everton-Arsenal

    2017-10-22 @ 14:30 - 16:30

  • Feyenoord-Ajax Amsterdam

    2017-10-22 @ 14:30 - 16:30

  • Vác FC-Gyirmót FC, NB II

    2017-10-22 @ 14:30 - 16:30

  • Ceglédi VSE-Budafoki MTE, NB II

    2017-10-22 @ 14:30 - 16:30

  • Mosonmagyaróvár-Szeged 2011, NB II

    2017-10-22 @ 14:30 - 16:30

  • Atalanta-Bologna

    2017-10-22 @ 15:00 - 17:00

  • Benevento-Fiorentina

    2017-10-22 @ 15:00 - 17:00

  • AC Milan-Genoa

    2017-10-22 @ 15:00 - 17:00

  • SPAL-Sassuolo

    2017-10-22 @ 15:00 - 17:00

  • Torino-AS Roma

    2017-10-22 @ 15:00 - 17:00

  • ZTE FC-Soroksár SC, NB II (M4 Sport)

    2017-10-22 @ 15:00 - 17:00

  • Freiburg-Hertha BSC

    2017-10-22 @ 15:30 - 17:30

  • Celta de Vigo-Atlético Madrid

    2017-10-22 @ 16:15 - 18:15

  • Ferencvárosi TC — Grundfos Tatabánya, férfi kézilabda NB I

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • Kecskeméti NKSE — Békéscsaba, női kézilabda NB I

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • CMB CARGO UNI Győr - Atomerőmű KSC Szekszárd, női kosárlabda NB I

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • ZTE KK - PEAC-Pécs, női kosárlabda NB I

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • Tottenham Hotspur-Liverpool

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • Békéscsaba 1912 Előre-Szolnoki MÁV FC, NB II

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • FC Csákvár-Budaörs, NB II

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • BFC Siófok-Nyíregyháza Spartacus, NB II

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • WKW ETO FC Győr-KBSC, NB II

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • Soproni VSE-MTK Budapest, NB II

    2017-10-22 @ 17:00 - 19:00

  • Fehérvár AV 19 — EHC Liwest Black Wings Linz, EBEL

    2017-10-22 @ 17:45 - 20:15

  • EV Vienna Capitals — Dunaújvárosi Acélbikák, Erste Liga

    2017-10-22 @ 17:50 - 19:50

  • Budaörs Handball — Érd, női kézilabda NB I

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • Ferencvárosi Torna Club — MAC Budapest, Erste Liga

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • Sopron Basket - Ceglédi EKK, női kosárlabda NB I

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • Jászberény - ZTE KK, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • Wolfsburg-Hoffenheim

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • Udinese-Juventus

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • Debrecen-Lubin, női kézilabda EHF Kupa-selejtező (Digisport 2)

    2017-10-22 @ 18:00 - 20:00

  • UTE — Fehérvári Titánok, Erste Liga

    2017-10-22 @ 18:30 - 20:30

  • Leganés-Athletic Bilbao

    2017-10-22 @ 18:30 - 20:30

  • Lazio-Cagliari

    2017-10-22 @ 20:45 - 22:45

  • Real Madrid-Eibar

    2017-10-22 @ 20:45 - 22:45

  • F1, USA GP, RACE

    2017-10-22 @ 21:00 - 23:00

  • Olympique Lyon - Paris Saint-Germain

    2017-10-22 @ 21:00 - 23:00

2017-10-23
  • New England Patriots-Atlanta Falcons, NFL (Sport2)

    2017-10-23 @ 02:30 - 05:30

  • Real Sociedad-Espanyol

    2017-10-23 @ 20:00 - 22:00

  • FIFA-gála (M4 Sport)

    2017-10-23 @ 20:15 - 22:15

  • Deportivo La Coruna-Girona

    2017-10-23 @ 21:00 - 23:00

2017-10-24
  • Kisvárda-Ferencvárosi TC

    2017-10-24 @ 13:30 - 15:30

  • Monori SE-Debreceni VSC

    2017-10-24 @ 13:30 - 15:30

  • Balassagyarmati VSE-Diósgyőri VTK

    2017-10-24 @ 13:30 - 15:30

  • Tiszaujváros-Haladás

    2017-10-24 @ 13:30 - 15:30

  • FC Dabas-Videoton FC

    2017-10-24 @ 13:30 - 15:30

  • Cigánd SE-Füzesgyarmati SK

    2017-10-24 @ 13:30 - 15:30

  • Győri Audi ETO KC — Vasas SC, női kézilabda NB I

    2017-10-24 @ 18:00 - 20:00

  • Bayer Leverkusen-Union Berlin, Német Kupa

    2017-10-24 @ 18:30 - 20:30

  • Real Zaragoza-Valencia, Copa del Rey

    2017-10-24 @ 20:30 - 22:30

  • Getafe-Deportivo Alavés, Copa del Rey

    2017-10-24 @ 20:30 - 22:30

  • Internazionale-Sampdoria

    2017-10-24 @ 20:45 - 22:45

  • Magdeburg-Borussia Dortmund, Német Kupa

    2017-10-24 @ 20:45 - 22:45

  • Cádiz-Real Betis, Copa del Rey

    2017-10-24 @ 21:30 - 23:30

  • Real Murcia-FC Barcelona, Copa del Rey

    2017-10-24 @ 21:30 - 23:30

2017-10-25
  • Gödöllői SK-Újpest FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Bátaszék SE-Balmazujváros

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Eger SE-Puskás Akadémia

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Balatonfüredi FC-Paksi FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Szekszárdi UFC-FC CSákvár

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Ceglédi VSE-Soroksár SC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Törtel-Sényő

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Tarr Andráshida SC-BFC Siófok

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • UFC Nagykanizsa-Olajmunkás SE

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Pilis LK-ZTE FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Tatabánya FCE-Nagyecsed RSE

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Mád FC-Békéscsaba 1912 Előre FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • CSornai SE-Nyíregyháza Spartacus

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Ercsi Kinizsi SE-Érdi VSE

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • SZEOL SC-WKW ETO FC Győr

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Iváncsa KSE-MTK Budapest

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Ibrány SE-Budafoki MTE

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Putnok FC-Dorogi FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Salgótarján-Vác FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Bácsa FC SE-Vecsési FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Ásotthalmi TE-Rákosmente KSK

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Gyöngyösi AK-Szentlőrinc SE

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Salgótarján-Szarvasi FC

    2017-10-25 @ 13:30 - 15:30

  • Gyirmót FC Győr-Mezőkövesd Zsóry FC

    2017-10-25 @ 17:00 - 19:00

  • ZTE KK - MAFC, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-25 @ 18:00 - 20:00

  • Budaörs-Budapest Honvéd

    2017-10-25 @ 18:00 - 20:00

  • Hertha BSC-1. FC Köln, Német Kupa

    2017-10-25 @ 18:30 - 20:30

  • Wolfsburg-Hannover 96, Német Kupa

    2017-10-25 @ 18:30 - 20:30

  • Atalanta-Hellas Verona

    2017-10-25 @ 18:30 - 20:30

  • Dunaujváros-Vasas FC

    2017-10-25 @ 20:00 - 22:00

  • Real Valladolid-Leganés, Copa del Rey

    2017-10-25 @ 20:30 - 22:30

  • Werder Bremen-Hoffenheim, Német Kupa

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • RB Leipzig-Bayern München, Német Kupa

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Bologna-Lazio

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Cagliari-Benevento

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Chievo Verona-AC Milan

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Fiorentina-Torino

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Genoa-Napoli

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Juventus-SPAL

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • AS Roma-Crotone

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Sassuolo-Udinese

    2017-10-25 @ 20:45 - 22:45

  • Elche-Atlético Madrid, Copa del Rey

    2017-10-25 @ 21:30 - 23:30

  • Eibar-Celta de Vigo, Copa del Rey

    2017-10-25 @ 21:30 - 23:30

2017-10-26
  • EC Red Bull Salzburg — Fehérvár AV 19, EBEL

    2017-10-26 @ 16:00 - 18:30

  • Deportivo La Coruna-Las Palmas, Copa del Rey

    2017-10-26 @ 20:30 - 22:30

  • Girona-Levante, Copa del Rey

    2017-10-26 @ 20:30 - 22:30

  • Fuenlabradara-Real Madrid, Copa del Rey

    2017-10-26 @ 21:30 - 23:30

  • Tenerife-Espanyol, Copa del Rey

    2017-10-26 @ 21:30 - 23:30

2017-10-27
  • Győri Audi ETO KC — DKKA, női kézilabda NB I

    2017-10-27 @ 18:00 - 20:00

  • Budaörs Handball — Alba Fehérvár KC, női kézilabda NB I

    2017-10-27 @ 18:00 - 20:00

  • SZTE-Szedeák - Sopron KC, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-27 @ 18:00 - 20:00

  • Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK, férfi kosárlabda NB I

    2017-10-27 @ 18:30 - 20:30

  • Dornbirn Bulldogs — Fehérvár AV 19, EBEL

    2017-10-27 @ 19:15 - 21:45

  • FSV Mainz 05-Eintracht Frankfurt

    2017-10-27 @ 20:30 - 22:30