Sportműsor

2023 január

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
  • Atalanta – Spezia, Coppa Italia
  • Lazio – Bologna, Coppa Italia
  • DVTK Hun-Therm – Sopron Basket, női kosárlabda Euroliga
  • DEAC – Corona Brasov
  • FEHA19 – SC Csíkszereda
  • Ceuta – FC Barcelona, Copa del Rey
  • Dánia-Horvátország, férfi kézilabda-világbajnokság
  • Juventus – Monza, Coppa Italia
  • Manchester City – Tottenham Hotspur
  • Villarreal – Real Madrid, Copa del Rey
20
  • Boston Celtics-Golden State Warriors, NBA (Sport1)
  • Brazília – Magyarország, férfi kézilabda-világbajnokság
  • UTE – DVTK Jegesmedvék
  • Dunaújvárosi Acélbikák – Gyergyói HK
  • Budapest JAHC – Corona Brașov
  • RB Leipzig – Bayern München
  • RCD Mallorca – Celta Vigo
21
  • Liverpool FC – Chelsea FC
  • Rayo Vallecano – Real Sociedad
  • FTC-Telekom – SC Csíkszereda
  • Hellas Verona – Lecce
  • Eintracht Frankfurt – Schalke 04
  • Union Berlin – Hoffenheim
  • VfB Stuttgart – FSV Mainz 05
  • VfL Bochum – Hertha Berlin
  • Wolfsburg – Freiburg
  • Bournemouth – Nottingham Forest
  • Leicester City – Brighton&Hove Albion
  • Siófok KC-Molde Elite (norvég), női kézilabda Európa-liga
  • Southampton – Aston Villa
  • West Ham United – Everton
  • Espanyol – Real Betis
  • FTC-Telekom Waterpolo - A-Híd VasasPlaket, férfi vízilabda ob I
  • Metz Handball – Győri Audi ETO KC, női kézilabda BL
  • Salernitana – SSC Napoli
  • 1. FC Köln – Werder Bremen
  • Atlético Madrid – Real Valladolid
  • Crystal Palace – Newcastle United
  • Motherson Mosonmagyaróvári KC-Ikast HB (dán), női kézilabda Európa-liga
  • Fiorentina – Torino
  • Sevilla – Cadiz
22
  • Sampdoria – Udinese
  • Brest Bretagne Handball – FTC-Rail Cargo Hungaria, női kézilabda BL
  • Villarreal – Girona
  • Feyenoord – Ajax Amsterdam
  • Leeds United – Brentford FC
  • Manchester City – Wolverhampton Wanderers
  • Monza – Sassuolo
  • Borussia Dortmund – Augsburg
  • FTC-Telekom – DEAC
  • Zöld-foki köztársaság – Magyarország, férfi kézilabda-világbajnokság
  • Praktiker Vác-Paris 92 (francia), női kézilabda Európa-liga
  • Elche – Osasuna
  • Arsenal – Manchester United
  • Borussia Mönchengladbach – Bayer Leverkusen
  • Budapest JAHC – Gyergyói HK
  • DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov
  • Sola HK – DVSC Schaeffler, női kézilabda Európa-liga
  • Spezia – AS Roma
  • UTE – SC Csíkszereda
  • FC Barcelona – Getafe
  • Juventus – Atalanta
  • Athletic Bilbao – Real Madrid
23
  • Bologna – Cremonese
  • FEHA19 – Gyergyói HK
  • Internazionale – Empoli
  • Fulham – Tottenham Hotspur
  • Valencia – Almeria
24
  • FTC-Telekom – Dunaújvárosi Acélbikák
  • Schalke 04 – RB Leipzig
  • ZTE FC – Ferencvárosi TC
  • Budapest JAHC – DVTK Jegesmedvék
  • Bayern München – 1. FC Köln
  • Hertha Berlin – Wolfsburg
  • Hoffenheim – VfB Stuttgart
  • Lazio – AC Milan
25
  • Olimpiakosz SFP – Atomerőmű KSC Szekszárd, női kosárlabda Euroliga
  • Dánia-Magyarország, férfi kézilabda-vb, negyeddöntő
  • Norvégia-Spanyolország, férfi kézilabda-vb, negyeddöntő
  • Sopron Basket – Spar Girona, női kosárlabda Euroliga
  • FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund
  • Genesys-OSC – Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (horvát), férfi vízilabda BL
  • Augsburg – Borussia Mönchengladbach
  • Bayer Leverkusen – VfL Bochum
  • Franciaország-Németország, férfi kézilabda-vb, negyeddöntő
  • Freiburg – Eintracht Frankfurt
  • Svédország-Egyiptom, férfi kézilabda-vb, negyeddöntő
  • Werder Bremen – Union Berlin
  • FTC-Telekom Waterpolo – Novi Beograd (szerb), férfi vízilabda BL
26
  • DVSC SCHAEFFLER – EUbility Group-Békéscsabai ENKSE, női kézilabda NB I
  • Kisvárda Master Good SE – Dunaújvárosi KKA, női kézilabda NB I
  • DVTK HUN-Therm – CBK Mersin (török), női kosárlabda Euroliga
27
  • Németország – Egyiptom, férfi kézilabda-vb, az 5-8. helyért
  • Corona Brașov – FEHA19
  • Dánia – Spanyolország, férfi kézilabda-vb, elődöntő
  • Magyarország – Norvégia, férfi kézilabda-vb, az 5-8. helyért
  • NEKA – Motherson Mosonmagyaróvári KC, női kézilabda NB I
  • Bologna – Spezia
  • RB Leipzig – VfB Stuttgart
  • Svédország – Franciaország, férfi kézilabda-vb, elődöntő
  • Lecce – Salernitana
  • Almeria – Espanyol
  • Manchester City – Arsenal, FA Kupa
28
  • Elena Rybakina (kazah, 22.) – Arina Szabalenka (fehérorosz, 5.), Ausztrál Open, döntő
  • Walsall – Leicester City, FA Kupa
  • Cadiz – RCD Mallorca
  • Arconic-Alba Fehérvár - Egis Körmend, férfi kosárlabda NB I
  • Kisvárda Master Good – Paksi FC
  • Empoli – Torino
  • FSV Mainz 05 – VfL Bochum
  • Freiburg – Augsburg
  • Hertha Berlin – Union Berlin
  • Hoffenheim – Borussia Mönchengladbach
  • UVSE – Etnikosz Pireusz (görög), női vízilabda Eurokupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés
  • Werder Bremen – Wolfsburg
  • Budapest JAHC - DEAC, jégkorong Magyar Kupa, elődöntő
  • Girona – FC Barcelona
  • Debrceeni VSC – ZTE FC
  • FTC-Rail Cargo Hungaria – Alba Fehérvár KC, női kézilabda NB I
  • SC Csíkszereda – FEHA19
  • Cremonese – Internazionale
  • Győri Audi ETO KC – MTK Budapest, női kézilabda NB I
  • NKA Universitas PEAC - DVTK-Hun-Therm, női kosárlabda NB I
  • Praktiker-Vác – Moyra-Budaörs Handball, női kézilabda NB I
  • Siófok KC – Érd, női kézilabda NB I
  • Bayern München – Eintracht Frankfurt
  • Sevilla – Elche
  • Preston – Tottenham Hotspur, FA Kupa
  • Ferencvárosi TC – Vasas FC
  • Szolnoki Dózsa – Genesys OSC Újbuda, férfi vízilabda ob I
  • Hydro Fehérvár AV19-UTE, jégkorong Magyar Kupa, elődöntő
  • Atalanta – Sampdoria
  • Getafe – Real Betis
  • Manchester United – Reading, FA Kupa
29
  • Sztefanosz Cicipasz (görög, 3.) – Novak Djokovics (szerb, 4.), Ausztrál Open, döntő
  • AC Milan – Sassuolo
  • Mezőkövesd Zsóry FC – Puskás Akadémia FC
  • Németország – Norvégia, férfi kézilabda-világbajnokság, az 5. helyért
  • Soroksár SC – Diósgyőri VTK, NB II
  • Szombathelyi Haladás – Nyíregyháza Spartacus FC, NB II
  • Real Valladolid – Valencia
  • Juventus – Monza
  • MTK Budapest – Szentlőrinc, NB II
  • Pécsi MFC – Budafoki MTE, NB II
  • Magyarország – Egyiptom, férfi kézilabda-világbajnokság, a 7. helyért
  • Schalke 04 – 1. FC Köln
  • Újpest FC – Budapest Honvéd FC
  • Jégkorong Magyar Kupa, a 3. helyért
  • Osasuna – Atlético Madrid
  • Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
  • Kecskeméti TE – MOL Fehérvár FC
  • DVSC SCHAEFFLER – Kisvárda Master Good SE, női kézilabda NB I
  • Lazio – Fiorentina
  • Spanyolország – Svédország, férfi kézilabda-világbajnokság, a 3. helyért
  • Celta Vigo – Athletic Bilbao
  • Hydro Fehérvár AV19 – Budapest JAHC, jégkorong Magyar Kupa, döntő
  • Dánia – Franciaország, férfi kézilabda-világbajnokság, döntő
  • SSC Napoli – AS Roma
  • Real Madrid – Real Sociedad
30
  • Gyergyói HK – FEHA19
  • Szeged-Csanád Grosics Akadémia – ETO FC Győr, NB II (M4 Sport)
  • Derby County FC – West Ham United FC, FA Kupa
  • Udinese – Hellas Verona
  • Villarreal – Rayo Vallecano
31
  • SC Csíkszereda – Dunaújvárosi Acélbikák
  • Paderborn – VfB Stuttgart, Német Kupa
  • Vasas Óbuda-A. Carraro Imoco Conegliano, női Röplabda BL
  • Union Berlin – Wolfsburg, Német Kupa
Hirdetések