Egygólos Inter-győzelem, vitatott büntető Eindhovenben
Kemény csatát és egygólos hazai győzelmet hozott az előző szezonban döntős Inter és az Atlético Madrid csatája a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
by Kinyo Norbert · Published 2024.02.21.
Kemény csatát és egygólos hazai győzelmet hozott az előző szezonban döntős Inter és az Atlético Madrid csatája a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
by Kinyo Norbert · Published 2023.04.02.
A forduló rangadóján mindenki arra volt kíváncsi, hogyan mutatkozik be a Bayern München kispadján Thomas Tuchel és két segítője Lőw Zsolt, valamint Arno Michel.
SportXpert.hu
F1, Lenovo Kínai Nagydíj, FP1
2024.04.19. 05:30 - 06:30
F1, Lenovo Kínai Nagydíj, sprint kvalifikáció
2024.04.19. 09:30 - 10:14
Arconic-Alba Fehérvár - Sopron KC, férfi kosárlabda NB I, negyeddöntő
2024.04.19. 17:00 - 19:00
Dabas KC – HSA NEKA, férfi kézilabda NB I
2024.04.19. 18:00 - 20:00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Budapesti Honvéd Sportegyesület, férfi kosárlabda NB I, negyeddöntő
2024.04.19. 18:00 - 20:00
NHSZ-Szolnoki Olajbányász - NKA Universitas Pécs, férfi kosárlabda NB I, negyeddöntő
2024.04.19. 18:00 - 20:00
Zalakerámia ZTE KK - DEAC, férfi kosárlabda NB I, negyeddöntő
2024.04.19. 18:00 - 20:00
Genoa – Lazio
2024.04.19. 18:30 - 20:30
FTC-Telekom Waterpolo – Kaposvári VK, férfi vízilabda ob I
2024.04.19. 20:00 - 21:30
Telekom Veszprém – OTP Bank-Pick Szeged, férfi kézilabda NB I
2024.04.19. 20:00 - 22:00
Eintracht Frankfurt – Augsburg
2024.04.19. 20:30 - 22:30
Cagliari – Juventus
2024.04.19. 20:45 - 22:45
Athletic Bilbao – Granada
2024.04.19. 21:00 - 23:00
F1, Lenovo Kínai Nagydíj, sprint
2024.04.20. 05:00 - 06:00
F1, Lenovo Kínai Nagydíj, QP
2024.04.20. 09:00 - 10:00
Nyíregyháza Spartacus FC – Vasas FC, NB II
2024.04.20. 12:30 - 14:30
Barcelona – Chelsea, női labdarúgó BL, elődöntő
2024.04.20. 13:30 - 15:30
Celta Vigo – Las Palmas
2024.04.20. 14:00 - 16:00
1. FC Köln – Darmstadt
2024.04.20. 15:30 - 17:30
Heidenheim – RB Leipzig
2024.04.20. 15:30 - 17:30
Hoffenheim – Borussia Mönchenglabach
2024.04.20. 15:30 - 17:30
Wolfsburg – VfL Bochum
2024.04.20. 15:30 - 17:30
Luton Town – Brentford FC
2024.04.20. 16:00 - 18:00
Sheffield United – Burnley
2024.04.20. 16:00 - 18:00
Rayo Vallecano – Osasuna
2024.04.20. 16:15 - 18:15
BVSC-Zugló – EPS-Honvéd, férfi vízilabda ob I
2024.04.20. 17:00 - 18:30
Dunaújvárosi Kohász KA – Békéscsabai Előre NKSE, női kézilabda NB I
2024.04.20. 17:00 - 19:00
NEKA – Moyra-Budaörs Handball, női kézilabda NB I
2024.04.20. 17:00 - 19:00
Szegedi VE – Dunaújvárosi Főiskola, női vízilabda ob I
2024.04.20. 17:00 - 18:30
Alba Fehérvár KC – Praktiker-Vác, női kézilabda NB I
2024.04.20. 18:00 - 20:00
Balatonfüredi KSE – B.Braun Gyöngyös, férfi kézilabda NB I
2024.04.20. 18:00 - 20:00
Csurgói KK – Fejér B.Á.L.-Veszprém, férfi kézilabda NB I
2024.04.20. 18:00 - 20:00
Empoli – SSC Napoli
2024.04.20. 18:00 - 20:00
III. kerületi TVE – Tatabánya, női vízilabda ob I
2024.04.20. 18:00 - 19:30
Kozármisleny KA –FTC-Rail Cargo Hungaria, női kézilabda NB I
2024.04.20. 18:00 - 20:00
QHB Eger – CYEB-Budakalász, férfi kézilabda NB I
2024.04.20. 18:00 - 20:00
Szolnoki Dózsa-Praktiker – A-Híd VasasPlaket, férfi vízilabda ob I
2024.04.20. 18:00 - 19:30
Valdor Szentes – UNI-Győr GYVSE, női vízilabda ob I
2024.04.20. 18:00 - 19:30
Vasas SC – MTK Budapest, női kézilabda NB I
2024.04.20. 18:00 - 20:00
Manchester City – Chelsea, FA Kupa, elődöntő
2024.04.20. 18:15 - 20:15
FTC-Telekom Waterpolo – BVSC-Zugló, női vízilabda ob I
2024.04.20. 18:30 - 20:00
MOL Tatabánya KC – Carbonex-Komló, férfi kézilabda NB I
2024.04.20. 18:30 - 20:30
Union Berlin – Bayern München
2024.04.20. 18:30 - 20:30
Valencia – Real Betis
2024.04.20. 18:30 - 20:30
Genesys OSC Újbuda – Szegedi VE, férfi vízilabda ob I
2024.04.20. 19:00 - 20:30
Olympique Lyon – Paris Saint-Germain, női labdarúgó BL, elődöntő
2024.04.20. 19:00 - 21:00
Wolverhampton Wanderers – Arsenal
2024.04.20. 20:30 - 22:30
Hellas Verona – Udinese
2024.04.20. 20:45 - 22:45
Girona – Cadiz
2024.04.20. 21:00 - 23:00
Még több...