Gárdonyi Csilla harmadik egyéni bajnoki címe tájfutásban
A tavaszi idény törlése miatt rendkívül feszített lett a hazai tájékozódási futók őszi versenyszezonja.
by Kinyo Norbert · Published 2020.10.01.
A tavaszi idény törlése miatt rendkívül feszített lett a hazai tájékozódási futók őszi versenyszezonja.
by Kinyo Norbert · Published 2020.09.15.
A női versenyen a nagy esélyes Gárdonyi Csilla győzött, a férfiaknál pedig szoros csatában Tugyi Levente. A legnagyobb izgalmakat a váltóverseny hozta, ahol a célegyenesben dőlt csak el az érmek sorsa.
by Kinyo Norbert · Published 2020.07.07.
Egész napos megmérettetéssel vette kezdetét a hazai tájékozódási futóknál a 2020-as szezon.
SportXpert.hu
Bristol City – Leicester City, Championship
2024.03.29. 13:30 - 15:30
Millwall – West Bromwich Albion, Championship
2024.03.29. 14:00 - 16:00
Cardiff – Sunderland, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Huddersfield Town – Coventry City, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Hull City – Stoke City, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Norwich City – Plymouth, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Preston – Rotherham, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Queens Park Rangers – Birmingham City, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Sheffield Wednesday – Swansea, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Southampton – Middlesbrough, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Corona Brașov – Gyergyói Hoki Klub, jégkorong Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés
2024.03.29. 17:30 - 19:30
PLER-Budapest – CYEB-Budakalász, férfi kézilabda NB I
2024.03.29. 18:00 - 20:00
Blackburn Rovers – Ipswich Town, Championship
2024.03.29. 18:30 - 20:30
FTC-Telekom – Sport Club Csíkszereda, jégkorong Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés
2024.03.29. 18:30 - 20:30
Puskás Akadémia FC – Fehérvár FC
2024.03.29. 20:00 - 22:00
Cadiz – Granada
2024.03.29. 21:00 - 23:00
Watford City – Leeds United, Championship
2024.03.29. 21:00 - 23:00
DIGI-Eger – UNI-Győr GYVSE, női vízilabda ob I
2024.03.30. 12:30 - 14:00
SSC Napoli – Atalanta
2024.03.30. 12:30 - 14:30
Newcastle United – West Ham United
2024.03.30. 13:30 - 15:30
Getafe – Sevilla
2024.03.30. 14:00 - 16:00
UVSE – FTC-Telekom Waterpolo, női vízilabda ob I
2024.03.30. 14:05 - 15:35
Kisvárda Master Good – Debreceni VSC
2024.03.30. 14:30 - 16:30
Genoa – Frosinone
2024.03.30. 15:00 - 17:00
Szegedi VE – EPS-Honvéd, férfi vízilabda ob I
2024.03.30. 15:00 - 16:30
Torino – Monza
2024.03.30. 15:00 - 17:00
Bayer Leverkusen – Hoffenheim
2024.03.30. 15:30 - 17:30
Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg
2024.03.30. 15:30 - 17:30
Eintracht Frankfurt – Union Berlin
2024.03.30. 15:30 - 17:30
RB Leipzig – FSV Mainz 05
2024.03.30. 15:30 - 17:30
Werder Bremen – Wolfsburg
2024.03.30. 15:30 - 17:30
AFC Bournemouth – Everton
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Chelsea – Burnley
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Credobus Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza Spartacus SC, NB II
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Kaposvári VK – Szolnoki Dózsa-Praktiker, férfi vízilabda ob I
2024.03.30. 16:00 - 17:30
Nottingham Forest – Crystal Palace
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Sheffield United – Fulham FC
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola, női vízilabda ob I
2024.03.30. 16:00 - 17:30
Tottenham Hotspur – Luton Town
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Almeria – Osasuna
2024.03.30. 16:15 - 18:15
BVSC-Zugló – Valdor Szentes, női vízilabda ob I
2024.03.30. 17:00 - 18:30
FTC-Telekom Waterpolo – Genesys OSC Újbuda, férfi vízilabda ob I
2024.03.30. 17:00 - 18:30
MTK Budapest – Kecskeméti TE
2024.03.30. 17:00 - 19:00
Balatonfüredi KSE – Carbonex-Komló, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
Fejér B.Á.L.-Veszprém – B.Braun Gyöngyös, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
III. kerületi TVE – Szegedi VE, női vízilabda ob I
2024.03.30. 18:00 - 19:30
QHB Eger – Dabas KC, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
SS Lazio – Juventus
2024.03.30. 18:00 - 20:00
Telekom Veszprém – HSA NEKA, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
Aston Villa – Wolverhampton Wanderers
2024.03.30. 18:30 - 20:30
Bayern München – Borussia Dortmund
2024.03.30. 18:30 - 20:30
MOL Tatabánya KC – OTP Bank-Pick Szeged, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:30 - 20:30
Valencia – RCD Mallorca
2024.03.30. 18:30 - 20:30
ZTE FC – Diósgyőri VTK
2024.03.30. 19:30 - 21:30
AFC Fiorentina – AC Milan
2024.03.30. 20:45 - 22:45
Brentford FC – Manchester United
2024.03.30. 21:00 - 23:00
FC Barcelona –Las Palmas
2024.03.30. 21:00 - 23:00
Még több...