Megvédte Európa-bajnoki címét a férfi kardcsapat!
Aranyérmet nyert – ezzel megvédte címét – a Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású magyar férfi kardcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, Antonyban.
Aranyérmet nyert – ezzel megvédte címét – a Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású magyar férfi kardcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, Antonyban.
Betlehem Dávid megnyerte szombaton a 10 kilométeres számot a portugáliai Setubalban zajló nyíltvízi úszó világkupán, ezzel összetettben is az élen végzett.
Az olimpiai harmadik Muhari Eszter bronzérmet nyert csütörtökön, a franciaországi vívó Európa-bajnokság női párbajtőr egyéni versenyében.
Bronzérmet nyert Szatmári András a franciaországi vívó Európa-bajnokság férfi kard egyéni versenyében.
Molnár Attila győzött 400 méteres síkfutásban kedden az ostravai Golden Spike arany kategóriás atlétikai versenyen.
Szűcs Szabina megnyerte a női hétpróbát az atléták összetett magyar bajnokságán, egyúttal 6340 pontos egyéni csúccsal teljesítette a birminghami Európa-bajnokság kvalifikációs szintjét.