Megvédte Európa-bajnoki címét a férfi kardcsapat!
Aranyérmet nyert – ezzel megvédte címét – a Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású magyar férfi kardcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, Antonyban.
Aranyérmet nyert – ezzel megvédte címét – a Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású magyar férfi kardcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, Antonyban.
Bronzérmet nyert Szatmári András a franciaországi vívó Európa-bajnokság férfi kard egyéni versenyében.
Boczkó Gábor szövetségi kapitány azt szeretné, ha a tavalyi kontinensviadalhoz képest a csapatversenyekben eredményesebben szerepelnének a magyar vívók a jövő heti Európa-bajnokságon.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) új mobilitási partnerének köszönthetően 21 sportoló vehetett át új autót szerdán a Hungaroringen, és vezetheti azt a Los Angeles-i felkészülés során.
Bronzérmet nyert a magyar csapat a férfi kardozók padovai világkupaversenyén. A magyar női válogatott Athénban a negyedik helyen végzett.
Szilágyi Áron bronzérmet nyert a budapesti Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupán.