Aranyérmes a női tőrcsapat
Aranyérmet nyert a magyar női tőrcsapat a junior vívók Tbilisziben zajló Európa-bajnokságán.
Aranyérmet nyert a magyar női tőrcsapat a junior vívók Tbilisziben zajló Európa-bajnokságán.
Muhari Eszter győzött, Siklósi Gergely pedig bronzérmet szerzett vasárnap a dohai párbajtőr Grand Prix-n.
Visszatér a versenyszerű víváshoz a párbajtőröző Kun Anna, akit doppingvétség miatt 2024 májusában két évre eltiltottak.
A 24 esztendős Rabb Krisztián Genovában aranyérmet nyert a kardcsapat tagjaként, a világbajnokságon pedig ezüstöt szerzett az együttessel, emellett két Grand Prix-n is diadalmaskodott.
Az olimpiai bajnok párbajtőröző, Andrásfi Tibor és három világbajnok kardozó, Márton Anna, Pusztai Liza és Szűcs Luca is meghosszabbította szerződését a BVSC-vel.
A magyar női csapat ezüst-, a férfi válogatott pedig bronzérmet nyert a párbajtőrözők kanadai világkupa-versenyén, Vancouverben.