Molnár Attila hatodik 400 méteren Rabatban
Molnár Attila hatodik lett 400 méteren vasárnap az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat idei harmadik állomásán, Rabatban.
Molnár Attila hatodik lett 400 méteren vasárnap az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat idei harmadik állomásán, Rabatban.
Márton Anna világbajnok kardvívó a térdműtétét követő majdnem egyéves kihagyás után újrakezdte a keretedzéseket és nem titkolt célja, hogy kijusson a 2028-as Los Angeles-i olimpiára.
Kovács Zsófia megnyerte a felemáskorlát döntőjét szombaton a szlovéniai Koperben zajló torna challenge világkupaversenyen.
Kozák Luca 12.66 másodperces országos csúccsal megnyerte a női 100 méteres gátfutást a lengyelországi arany kategóriás nemzetközi atlétikai versenyen, Bydgoszczban.
Továbbra is az a célja, hogy a világ legjobbja legyen – többek között erről beszélt a vitorlázó Érdi Mária a második Európa-bajnoki aranyérme kapcsán a Nemzeti Sporthíradóban.
Zombori Gábor nyerte a 400 méteres vegyesúszás döntőjét a Mare Nostrum versenysorozat második állomásán, a franciaországi Canet-en-Roussillonban. A viadal honlapja szerint Zombori Gábor 4:16.88 perccel diadalmaskodott, de ez még mindig messze van a Sós...