Ezüstéremmel zárt a női párbajtőrcsapat
Ezüstérmet szerzett vasárnap a Muhari Eszter, Büki Lili, Nagy Blanka, Borsody Emma összeállítású magyar női párbajtőrcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokság zárónapján, Antonyban.
Ezüstérmet szerzett vasárnap a Muhari Eszter, Büki Lili, Nagy Blanka, Borsody Emma összeállítású magyar női párbajtőrcsapat a franciaországi vívó Európa-bajnokság zárónapján, Antonyban.
Az olimpiai harmadik Muhari Eszter bronzérmet nyert csütörtökön, a franciaországi vívó Európa-bajnokság női párbajtőr egyéni versenyében.
Boczkó Gábor szövetségi kapitány azt szeretné, ha a tavalyi kontinensviadalhoz képest a csapatversenyekben eredményesebben szerepelnének a magyar vívók a jövő heti Európa-bajnokságon.
Muhari Eszter ezüstérmet nyert a kolumbiai párbajtőr grand Prix-n, Medellínben, míg a férfiaknál Koch Máté szerepelt a legjobban a magyarok közül azzal, hogy hatodik lett.
Nagy Dávid bronzérmet nyert a párbajtőrözők kazahsztáni világkupaversenyén, Asztanában.
Muhari Eszter győzött, Siklósi Gergely pedig bronzérmet szerzett vasárnap a dohai párbajtőr Grand Prix-n.