Kós Hubert világbajnok Fukuokában!
Kós Hubert országos csúccsal aranyérmet nyert pénteken 200 méter háton a fukuokai vizes világbajnokság medencés úszóversenyeinek hatodik napján.
by Kinyo Norbert · Published 2023.07.28.
Kós Hubert országos csúccsal aranyérmet nyert pénteken 200 méter háton a fukuokai vizes világbajnokság medencés úszóversenyeinek hatodik napján.
by Kinyo Norbert · Published 2022.04.26.
Harminckét medencés úszó, valamint hét nyíltvízi versenyző alkotja a június 18-án kezdődő FINA Világbajnokságon szereplő magyar válogatottat.
by Kinyo Norbert · Published 2021.07.30.
Cseh László a 200 méter vegyes pénteki döntőjében elért hetedik hellyel fejezte be úszópályafutását a tokiói olimpián. Plagányi Zsolt szerint nem csupán egy nagyszerű úszó, hanem Magyarország egyik legnagyobb sportembere fejezte be a pályafutását a tokiói olimpián.
by Kinyo Norbert · Published 2021.07.29.
Hosszú Katinka 400 méter vegyesen ötödik, 200 méter vegyesen hetedik, míg a 200 méter pillangótól visszalépett. Végül a 20. helyen fejezte be szereplését a tokiói olimpián.
by Kinyo Norbert · Published 2021.05.23.
Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón vasárnap a budapesti úszó Európa-bajnokságon. Burián Katalin 200 háton, míg Kapás Boglárka 400 gyorson szerzett bronzérmet a Duna Arénában.
by Kinyo Norbert · Published 2021.05.22.
Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter vegyesen szombaton a budapesti úszó Európa-bajnokságon. Telegdy Ádám 200 háton, míg a magyar vegyes gyorsváltó 4X100 méteren lett ötödik.
by Kinyo Norbert · Published 2020.12.12.
Az úszók országos bajnokságának utolsó napján Késely Ajna (Kőbánya SC) 200 és 1500 méter gyorson, míg Milák Kristóf (BHSE) 200 gyorson és 100 pillangón sem talált legyőzőre.
by Kinyo Norbert · Published 2020.12.12.
Kapás Boglárka, aki szerdán rosszullét miatt visszalépett 200 méter pillangón, pénteken győzött 400 méter vegyesen az úszók kaposvári olimpiai kvalifikációs országos bajnokságán.
by Kinyo Norbert · Published 2020.07.27.
Kalmár Ákos 14:52.00 perces óriási egyéni csúccsal nyert 1500 méter gyorson vasárnap a margitszigeti Négy Nemzet Úszóversenyen, melyet összesítésben nagy fölénnyel nyertek a házigazda magyarok.
SportXpert.hu
Bristol City – Leicester City, Championship
2024.03.29. 13:30 - 15:30
Millwall – West Bromwich Albion, Championship
2024.03.29. 14:00 - 16:00
Cardiff – Sunderland, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Huddersfield Town – Coventry City, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Hull City – Stoke City, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Norwich City – Plymouth, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Preston – Rotherham, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Queens Park Rangers – Birmingham City, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Sheffield Wednesday – Swansea, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Southampton – Middlesbrough, Championship
2024.03.29. 16:00 - 18:00
Corona Brașov – Gyergyói Hoki Klub, jégkorong Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés
2024.03.29. 17:30 - 19:30
PLER-Budapest – CYEB-Budakalász, férfi kézilabda NB I
2024.03.29. 18:00 - 20:00
Blackburn Rovers – Ipswich Town, Championship
2024.03.29. 18:30 - 20:30
FTC-Telekom – Sport Club Csíkszereda, jégkorong Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés
2024.03.29. 18:30 - 20:30
Puskás Akadémia FC – Fehérvár FC
2024.03.29. 20:00 - 22:00
Cadiz – Granada
2024.03.29. 21:00 - 23:00
Watford City – Leeds United, Championship
2024.03.29. 21:00 - 23:00
DIGI-Eger – UNI-Győr GYVSE, női vízilabda ob I
2024.03.30. 12:30 - 14:00
SSC Napoli – Atalanta
2024.03.30. 12:30 - 14:30
Newcastle United – West Ham United
2024.03.30. 13:30 - 15:30
Getafe – Sevilla
2024.03.30. 14:00 - 16:00
UVSE – FTC-Telekom Waterpolo, női vízilabda ob I
2024.03.30. 14:05 - 15:35
Kisvárda Master Good – Debreceni VSC
2024.03.30. 14:30 - 16:30
Genoa – Frosinone
2024.03.30. 15:00 - 17:00
Szegedi VE – EPS-Honvéd, férfi vízilabda ob I
2024.03.30. 15:00 - 16:30
Torino – Monza
2024.03.30. 15:00 - 17:00
Bayer Leverkusen – Hoffenheim
2024.03.30. 15:30 - 17:30
Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg
2024.03.30. 15:30 - 17:30
Eintracht Frankfurt – Union Berlin
2024.03.30. 15:30 - 17:30
RB Leipzig – FSV Mainz 05
2024.03.30. 15:30 - 17:30
Werder Bremen – Wolfsburg
2024.03.30. 15:30 - 17:30
AFC Bournemouth – Everton
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Chelsea – Burnley
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Credobus Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza Spartacus SC, NB II
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Kaposvári VK – Szolnoki Dózsa-Praktiker, férfi vízilabda ob I
2024.03.30. 16:00 - 17:30
Nottingham Forest – Crystal Palace
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Sheffield United – Fulham FC
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola, női vízilabda ob I
2024.03.30. 16:00 - 17:30
Tottenham Hotspur – Luton Town
2024.03.30. 16:00 - 18:00
Almeria – Osasuna
2024.03.30. 16:15 - 18:15
BVSC-Zugló – Valdor Szentes, női vízilabda ob I
2024.03.30. 17:00 - 18:30
FTC-Telekom Waterpolo – Genesys OSC Újbuda, férfi vízilabda ob I
2024.03.30. 17:00 - 18:30
MTK Budapest – Kecskeméti TE
2024.03.30. 17:00 - 19:00
Balatonfüredi KSE – Carbonex-Komló, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
Fejér B.Á.L.-Veszprém – B.Braun Gyöngyös, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
III. kerületi TVE – Szegedi VE, női vízilabda ob I
2024.03.30. 18:00 - 19:30
QHB Eger – Dabas KC, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
SS Lazio – Juventus
2024.03.30. 18:00 - 20:00
Telekom Veszprém – HSA NEKA, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:00 - 20:00
Aston Villa – Wolverhampton Wanderers
2024.03.30. 18:30 - 20:30
Bayern München – Borussia Dortmund
2024.03.30. 18:30 - 20:30
MOL Tatabánya KC – OTP Bank-Pick Szeged, férfi kézilabda NB I
2024.03.30. 18:30 - 20:30
Valencia – RCD Mallorca
2024.03.30. 18:30 - 20:30
ZTE FC – Diósgyőri VTK
2024.03.30. 19:30 - 21:30
AFC Fiorentina – AC Milan
2024.03.30. 20:45 - 22:45
Brentford FC – Manchester United
2024.03.30. 21:00 - 23:00
FC Barcelona –Las Palmas
2024.03.30. 21:00 - 23:00
Még több...