Kilenc év után újra aranyérmes a férfi kajaknégyes
A magyar férfi kajak négyes aranyérmet szerzett szombaton a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokságon.
A magyar férfi kajak négyes aranyérmet szerzett szombaton a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokságon.
A Kiss Ágnes, Nagy Bianka kenu kettes arany-, a Nádas Bence, Fodor Bence, Kurucz Levente, Tótka Sándor összeállítású kajak négyes pedig ezüstérmet szerzett 500 méteren az olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világkupa-sorozat brandenburgi állomásán.
A magyar versenyzők két arany-, valamint egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a szombat délelőtti döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupán. Az első hazai győzelem a második fináléban született meg. A 500 méteres kajak négyesek küzdelmében...
A hazai válogatott 24 számban 48 versenyzővel vág neki a péntektől vasárnapig Szegeden sorra kerülő kajak-kenu világkupának.