Kilenc év után újra aranyérmes a férfi kajaknégyes
A magyar férfi kajak négyes aranyérmet szerzett szombaton a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokságon.
A magyar férfi kajak négyes aranyérmet szerzett szombaton a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokságon.
A kenus Juhász István és a kajakos Kőhalmi Emese is sikerrel vette a pénteki középfutamot, ezzel bejutott a döntőbe
A vasárnap déli döntőkben három ezüst- és egy bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán.
A hazai versenyzők két-két ezüst- és bronzérmet gyűjtöttek a szombat délutáni döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupán.
A péntek délutáni program során újabb kilenc magyar egység biztosította a helyét a szombati döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupán, hazai szempontból azonban kellemetlen meglepetést okozott, hogy Varga Ádámnak nem sikerült bejutnia a legjobb kilenc közé K-1 1000 méteren.
A hazai válogatott 24 számban 48 versenyzővel vág neki a péntektől vasárnapig Szegeden sorra kerülő kajak-kenu világkupának.