Fábián László, a MOB főtitkára elmondta, hogy képzeli el a közös munkát az új sportállamtitkárral
Fábián László az InfoRádióban beszélt az esemény legfőbb értékeiről, az olimpiai felkészülés aktualitásairól és arról is, mire számít az új sportállamtitkársággal való együttműködéstől.









