Molnár Attila győzött 400 méteren
Molnár Attila győzött 400 méteres síkfutásban kedden az ostravai Golden Spike arany kategóriás atlétikai versenyen.
Molnár Attila győzött 400 méteres síkfutásban kedden az ostravai Golden Spike arany kategóriás atlétikai versenyen.
Molnár Attila hatodik lett 400 méteren vasárnap az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat idei harmadik állomásán, Rabatban.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) új mobilitási partnerének köszönthetően 21 sportoló vehetett át új autót szerdán a Hungaroringen, és vezetheti azt a Los Angeles-i felkészülés során.
Molnár Attila a hatodik helyen végzett 400 méteres síkfutásban szombaton a toruni fedettpályás atlétikai világbajnokságon.
Molnár Attila megnyerte elődöntőjét, ezzel bejutott a férfi 400 méter szombati fináléjába a toruni fedettpályás atlétikai világbajnokságon.
A férfi 400 méter Európa-csúcstartójától, Molnár Attilától lehet a legjobb eredményt várni a péntektől vasárnapig sorra kerülő toruni fedettpályás atlétikai világbajnokságon; az FTC sprintere az éremre is képes lehet.